Drogeria, Perfumeria, Higiena

Zakupy spożywcze online

Drogeria, Perfumeria, Higiena

Drogeria, Perfumeria, Higiena


Drogeria, Perfumeria, Higiena – Zakupy online z dostawą


Nasz kompleksowo wyposażony internetowy supermarket E.Leclerc Drive Poznań umożliwia wygodne zaopatrywanie się w potrzebne produkty. Klienci mogą realizować zakupy z dostawą do domu, korzystając z drogerii i perfumerii, gdzie znajdą niezbędne artykuły higieniczne, toaletowe i pielęgnacyjne, a także środki czystości. Oprócz tego zapewniamy dostęp do świetnie wyposażonej apteki.


Drogeria i perfumeria


Wybierając wysoce komfortowe i funkcjonalne rozwiązanie, jakim są zakupy z dostawą do domu realizowane przez nasz internetowy supermarket, możesz wyposażyć się w niezbędne produkty do pielęgnacji ciała. Dostępne artykuły są posegregowane w wyjątkowo uporządkowany sposób, więc bardzo szybko dotrzesz do tego, czego szukasz. Nasza perfumeria oferuje klientom kosmetyki do pielęgnacji twarzy, jamy ustnej i włosów, a także mnóstwo wyjątkowo funkcjonalnych akcesoriów toaletowych, takich jak patyczki higieniczne, płatki kosmetyczne, gąbki, szczotki, grzebienie, obcinaczki do paznokci, pędzelki do makijażu i wiele innych.


Oprócz jakościowych kosmetyków i artykułów pielęgnacyjnych nasza drogeria dystrybuuje wszystkie niezbędne produkty, których używa się w celu utrzymania w domu wysokiego poziomu czystości. Nabycie proszków do prania, płynów do płukania, detergentów czy środków do zmywania naczyń drogą tradycyjną jest bardzo wymagające, tym bardziej jeśli nie dysponuje się samochodem. Dlatego zakupy z dostawą do domu realizowane przez E.Leclerc Drive Poznań to rozwiązanie wyjątkowo praktyczne i komfortowe.


Równie rozbudowaną ofertę prezentujemy, jeśli chodzi o produkty higieniczne i toaletowe. Asortyment obejmuje m.in. papier toaletowy, chusteczki, rozmaite ręczniki papierowe czy pieluchy dla dorosłych. W zakładce dostępna jest również kategoria Higiena kobieca, gdzie panie znajdą jakościowe wkładki, podpaski, tampony oraz płyny do higieny intymnej. Oprócz tego w E.Leclerc Drive Poznań zaopatrzysz się w środki do obuwia, preparaty owadobójcze, dezynfekujące, a nawet odświeżacze powietrza.


Apteka i parafarmaceutyki


Nasza działalność ma kompleksowy charakter, dlatego udostępniamy także parafarmaceutyki, a więc środki wspomagające walkę z oznakami przeziębienia czy grypy. Ponadto nasza apteka stanowi źródło przydatnych suplementów diety i tabletek witaminowych pozwalających uzupełnić braki cennych związków w organizmie. Dystrybuujemy także sprawdzone leki przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne oraz żele intymne i prezerwatywy. Zapraszamy do przejrzenia zawartości tej kategorii i składania zamówień na wybrane artykuły!