Artykuły przemysłowe

Zakupy spożywcze online

Artykuły przemysłowe

Artykuły przemysłowe


Artykuły przemysłowe – Zakupy z dostawą do domu


Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem sklepu online E.Leclerc Drive Poznań. Oferujemy wygodne i bezpieczne zakupy z dostawą do domu. Nasza oferta obejmuje wszystkie produkty, które dostępne są również stacjonarnie. Jeśli nie należysz do osób zmotoryzowanych lub nie masz czasu na stanie w kolejkach - internetowy supermarket to doskonały wybór. Twoje zamówienie dostarczymy pod wskazany adres na terenie Poznania. Mamy m.in. duży wybór artykułów przemysłowych, szkolnych i biurowych. Prezentowane towary są posegregowane tematycznie, dzięki czemu każdy z łatwością znajdzie to, czego szuka. Dla Klientów przygotowaliśmy ofertę towarów z następujących kategorii:

  • ogród i grill,
  • motoryzacja i sport,
  • baterie,
  • zabawki,
  • żarówki,
  • książki i prasa,
  • narzędzia ręczne i elektryczne.


Aby odnaleźć na liście odpowiedni produkt, można skorzystać z filtrowania i sortowania (wg ceny, nazwy czy jednostki pojemności). Dzięki załączonym grafikom i szczegółowej specyfikacji szybko podejmiesz właściwą decyzję zakupową. 


E.Leclerc Drive Poznań - szeroki wybór artykułów przemysłowych


Lubisz majsterkować? Narzędzia ręczne i elektryczne sprawdzą się podczas mniejszych i większych remontów. Artykuły szkolne i biurowe to doskonały wybór, jeśli pracujesz zdalnie lub chcesz wyprawić swoje dziecko do szkoły. W internetowym supermarkecie E.Leclerc Drive Poznań znajdziesz także inne artykuły papiernicze - książki i prasę. Dla miłośników motoryzacji mamy akcesoria samochodowe, m.in. środki do pielęgnacji karoserii, płyny i oleje, a także zapachowe odświeżacze. Duzy wybór zabawek ucieszy najmłodszych domowników. W sezonie letnim postaw na produkty do ogrodu - z nami przyrządzisz grilla, a z pomocą mebli ogrodowych stworzysz wyjątkowe miejsce do relaksu. 


Nasz asortyment obejmuje również znicze i wkłady oraz praktyczne akcesoria domowe, takie jak żarówki i baterie. Robiąc zakupy w sklepie E.Leclerc Drive Poznań, możesz liczyć na to, że zamówienie dotrze do Ciebie bezpiecznie i zawsze na czas. Jeśli wolisz odebrać je osobiście, zapraszamy do supermarketu E. Leclerc zlokalizowanego przy ul. Winklera 1. Możesz to zrobić w godzinach jego otwarcia - pomiędzy 10 a 20 w dni robocze i 14 a 20 w weekendy.  


Artykuły przemysłowe - zamów już dziś z dostawą do domu


Załóż swoje konto już dziś, aby składać zamówienia bez ograniczeń. Internetowy supermarket E.Leclerc Drive Poznań to miejsce na udane zakupy w Internecie. W razie jakichkolwiek pytań związanych, m.in. z dostępnością asortymentu lub statusem zamówienia, zapraszamy do kontaktu e-mailowego (ezakupy@leclerc-poznan.pl) lub telefonicznego (785 340 432).